Svet staršev

Zakon o organizaciji in financiranju vzgoje in izobraževanja v 66. členu določa, da svet staršev opravlja naslednje naloge:

• predlaga nadstandardne programe,
  • daje soglasje k predlogu ravnatelja o nadstandardnih storitvah,
  • daje mnenje o predlogu programa razvoja vrtca oziroma šole in o letnem delovnem načrtu,
  • daje mnenje o kandidatih, ki izpolnjujejo pogoje za ravnatelja,
  • razpravlja o poročilih ravnatelja o vzgojno-izobraževalni problematiki,
  • obravnava pritožbe staršev v zvezi z vzgojno-izobraževalnim delom,
  • voli predstavnike v svet vrtca oziroma šole,
  • opravlja druge naloge, v skladu z zakonom in drugimi predpisi.

Predstavniki Sveta staršev Osnovne šole Toneta Pavčka v šolskem letu 2018/2019

Zap. št. Oddelek Ime in Priimek E-naslov

Predsednik Sveta staršev OŠ Toneta Pavčka je Dejan Dular, njegova namestnica pa Mojca Rajšelj.

Poslovnik

Zapisniki sveta staršev:

• sestanek: 26. 09. 2013 (pdf)
  • sestanek: 04. 06. 2014 (pdf)
  • sestanek: 20. 06. 2014 - 27. 6. 2014 (pdf)
  • sestanek: 23. 09. 2014 (pdf)
  • sestanek: 26. 05. 2015 (pdf)
  • sestanek: 22. 09. 2015 (pdf)
  • sestanek: 02. 03. 2016 (pdf)
  • sestanek: 30. 05. 2016 (pdf)
  • sestanek: 26. 09. 2016 (pdf)
  • sestanek: 16. 02. 2017 (pdf)
  • sestanek: 8. 6. 2017 (pdf)
  • sestanek: 20. 9. 2017 (pdf)
  • sestanek: 19. 3. 2018 (pdf)
  • sestanek: 21. 5.2018 (pdf)
  • sestanek: 24. 9. 2018 (pdf)
  • sestanek: 13. 2. 2019 (pdf)

Svet šole

Svet šole ima štiriletni mandat, sestavljajo pa ga trije predstavniki ustanovitelja, pet predstavnikov zavoda in trije predstavniki staršev. V svet šole OŠ Toneta Pavčka so imenovani:

• predstavniki ustanovitelja:
  • predstavniki staršev:
  • predstavniki zavoda:

Predsednica sveta je Nataša Trajkovski, namestnik pa Damjan Zupančič.

Zapisniki sveta šole:

• sestanek: 30. 9. 2013 (pdf)
  • sestanek: 3. 3. 2014 (pdf)
  • sestanek: 24. 9. 2014 (pdf)
  • sestanek: 3. 3. 2015 (pdf)
  • sestanek: 28. 5. 2015 (pdf)
  • sestanek: 23. 9. 2015 (pdf)
  • sestanek: 7. 12. 2015 (pdf)
  • sestanek: 29. 2. 2016 (pdf)
  • sestanek: 13. 6. 2016 (pdf)
  • sestanek: 29. 9. 2016 (pdf)
  • sestanek: 27. 2. 2017 (pdf)