V sožitju s Sožitjem

Leta 2016 smo na naši šoli gostili člane folklorne skupine Čukec, ki deluje pod okriljem društva Sožitje Grosuplje. Druženje je pozitivno odmevalo tako pri naših učencih kot pri članih društva. Letos društvo praznuje svojo 20-letnico delovanja in na praznovanje so povabili tudi skupino otrok iz naše šole.

Vabilu smo se z veseljem odzvali in se na dogodek pripravljali kar nekaj časa. Za slavljence so učenci izdelali darila in pripravili nastop.

V petek, 19. 10., smo se z avtobusom odpeljali v Grosuplje. Doživeli smo lep sprejem in le nekaj Markovih šal je bilo potrebnih, da smo se sprostili. Vsi smo se nalezli pozitivne energije, ki se je zlivala z odra in h kateri so lep delček prispevali tudi nastopajoči učenci iz naše šole.

Upamo, da so jo čim več odnesli tudi v svoje domove in jo bodo v ponedeljek delili še s svojimi prijatelji v šoli.

učenci in učiteljice Polona, Darja in Staša