Prava pesem se piše sama,
prava pesem se bere sama,
prava pesem je kakor mama,
od življenja samega dana,
z rano in rožo zaznamovana
in ena sama.
Prava pesem se piše zjutraj,
prava pesem se piše čez dan
in se piše, kadar se piše seveda,
na večer in se piše ponoči,
prava pesem se piše noč in dan,
prava pesem se piše, kadar ni môči
srcu biti nič drugega kakor beseda
in vsebeseda.
Šele potem, če ti sreča v besedo kane,
šele potem, če beseda beseda ostane,
šele potem, če ti je kdo ne ukrade
in če med ničbesedami ne propade,
pesem (mogoče prava) nastane
zate in zame.

 

 

 

 

 

Banner3
Pavček 1

Govorilne ure - razpored učiteljev in prostorov

Razredničarke, ki poučujejo od 1. do 5. razreda, bodo imele govorilne ure v matičnih učilnicah oddelka, ostali učitelji vas bodo čakali v svojih učilnicah ali kabinetih. 

                                                                                                         

Razpored učiteljev in prostorov:

Učitelj/učiteljica Prostor
1. Robert Dragan  učilnica za fiziko
2. Barbara Goršič učilnica za slovenščino
3. Boštjan Srovin učilnica za glasbo
4. Polona Rozman učilnica mala jeziki
5. Igor Zadravec kabinet za geografijo in zgodovino
6. Slavka Pečjak kabinet - naravoslovje
7. Ema Igličar kabinet angleščina
8. Klemen Kramar učilnica gospodinjstva
9. Danijel Brezovar pisarna ravnatelja
10. Mojca Novak učilnica za geografijo in zgodovino
11. Nataša Trajkovski knjižnica
12. Tomaž Bahč učilnica za multimedijo
13. Sanja Pavlinić Vidic učilnica 5. b
14. Ana Šterbenc kabinet fizika
15. Natalija Lokar matematika
16. Aleša Sušnik Škedelj učilnica za likovno umetnost
17. Nastja Stropnik Naveršnik (nadomešča Simono Laknar Strahinić) učilnica mala matematika


Dopoldanske govorilne ure:
 

Čas Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
0.    

Darja Gibičar

Tina Nikolić

Staša Hočevar Zajc  
1.     Danijel Brezovar

Polona Zoran Perko, 

Sanja Pavlinić Vidic, 

Natalija Lokar

 
2.

Barbara Goršič,

Nataša Trajkovski

Tamara Žnidaršič Mojca Starešinič, Robert Dragan

Renata Fink Husić,

Boštjan Srovin,

Tatjana Kupljenik,

Aleša Sušnik Škedelj

 
3. Nastja S. Naveršnik Mira Grahek Polona Rozman

Mojca Novak,

gor Zadravec

Tomaž Bahč
4.

Draga Bregar,

Simona Ogulin,

Lea Ketiš

Ana Šterbenc  

Mojca Žefran,

Zdenka Mežan,

Slavka Pečjak, Klemen Kramar

Urša Zupančič

Spletna stran OŠ Toneta Pavčka uporablja piškotke. Ti ne shranjujejo Vaših osebnih podatkov. Več o piškotkih ...