Dan druženja in gibanja vseh generacij - 1. triletje

V hladnem sobotnem jutru smo se zbrali v šolski avli, kjer so nas pogostili učenci 7.a razreda, ki so skupaj z babicami spekli tradicionalne mirnopeške dobrote. Potica in domači štrudelj sta nam dala zaleta, da smo se skupaj s starši in starimi starši lahkih nog podali na spomladanski pohod športnega dne. Na Dnevnu druženja vseh generacij se nam je, učencem in učiteljicam, na drugi trasi pohoda pridružilo okrog 50 pohodnikov.

pohod

Trasa pohoda, dolga 9km, nas je vodila čez Postajo, Marof, mimo Šentjurija do Hmeljčiča, kjer smo si privoščili malico. Nato smo odšli do Sel pri Zagorici in pod Malim Kalom ob avtocesti nazaj proti Šentjuriju. Zadnji del poti smo se vrnili po isti poti čez Marof in Postajo do šole.

Na pohodu nam letos ni bilo vroče, roke smo kaj radi stiskali v žepe. Kljub temu je bilo hoditi prijetno in sproščeno, saj smo imeli dobro družbo. Nekaj fotografij  pohoda si lahko ogledate v fotogaleriji.

20190413 080626