Praznično druženje v 1. a

Učenci 1. a razreda so za svoje prijatelje iz šole, otroke iz vrtca in svoje starše pripravili predstavo z naslovom Objemi me, prosim! Lahko si predstavljate, da so se veliko objemali! Ugotavljali so, da lahko objem preseneti, razoroži, razveseli, umiri, včasih tudi prestraši.

Najbolj so se veselili, da bodo s svojo predstavo razveselili svoje starše. Že tako lepih želja in prijaznih presenečenj poln december, so svojim domačim začinili še njihovi otroci. Res so dali vse od sebe in za svoje starše so bili to četrtkovo popoldne zagotovo popolni igralci, pevci in plesalci.

Po predstavi je sledilo še druženje. Ob sproščenem klepetu so nastajale lepe družinske namizne dekoracije.

Oče medved nas je v predstavi dobro podučil, da zazrti v skrb za druge, ne smemo pozabiti, da moramo večkrat objeti tudi tiste, ki so tik ob nas.

Prvošolci so tudi s svojimi starši to z veseljem in večkrat storili.

Staša Hočevar Zajc