Drugošolci v Vrtnem centru Novo mesto

V torek, 3. 4. 2018, so učenci 2. razreda na povabilo Larine mami Alenke obiskali Vrtni center Novo mesto. Učenci so se seznanili s celotnim potekom vzgoje rastlin - od samega sajenja in zalivanja do cvetenja in prodaje. Spoznali so različne rastline, ki bogatijo rastlinjake ter tako nadgradili svoje znanje, ki so ga učenci o tej temi prejeli v šoli. Še enkrat bi se radi zahvalili ge. Alenki ter Vrtnemu centru Novo mesto za prijeten, poučen in zanimiv obisk.

Karmen Cimermančič