Šola v naravi - 1. dan

V ponedeljek, 12. 3. 2018, smo se učenci 5. razreda in razredničarki odpravili v šolo v naravi. Izpred šole smo krenili ob 8. uri. Ker je bila pot do Ptuja dolga, smo imeli krajši postanek v Tepanju, kjer smo se okrepčali z malico. Ob 11. uri smo prispeli do doma Štrk. Vodja doma in upravnik sta nas zelo lepo sprejela. Namestili smo se v sobe in kar takoj odhiteli na uvodni sestanek, kjer smo dobili navodila za ves teden. Sledilo je obilno in okusno kosilo. Po kratkem počitku smo se odpravili v telovadnico, kjer smo se seznanili z osnovami športnega plezanja. Skoraj vsi smo uspeli priti do vrha plezalne stene. Sledila je večerja, ki je bila še okusnejša od kosila. Večer smo zaključili z miselnimi igrami, ob katerih smo se zelo zabavali.

Polni lepih vtisov in prijetno utrujeni od dogodkov celega dne smo se umili in preoblekli v pižame ter presenetljivo hitro zaspali.

Leja in Ana