Vabilo

Vabilo Zaključna prireditev 4 1

Vabilo Zaključna prireditev 4 2

V četrtek, 20. 6. 2019, bomo imeli pouk v popoldanskem času. S poukom bomo pričeli ob 14. 00, ob 17. 00 pa bomo imeli v Dvorani OŠ Toneta Pavčka prireditev ob zaključku šolskega leta z naslovom Pusti soncu v srce, na katero so vabljeni tudi starši.

Kosilo bo ta dan na voljo od 11. 50 do 13. 30, potrebna pa je predhodna prijava. V tem primeru se na kosilo prijavite v tajništvu šole do ponedeljka, 17. 6. 2019.

Če v dopoldanskem času za svojega otroka potrebujete dopoldansko varstvo, to do ponedeljka, 17. 6. 2019, sporočite Simoni Ogulin na elektronski naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.. Ob tem navedite tudi uro prihoda.

Ta dan bo veljal spremenjen vozni red. Objavljen bo na oglasni deski v šoli in na spletni strani šole. Domov bo avtobus vozil le enkrat.

Vozni red (povezava)