Četrtek, 23. 5. 2019

Spoštovani starši!

V četrtek, 23. 5. 2019, bomo imeli pouk v popoldanskem času. Ta dan bo veljal spremenjen vozni red. Objavljen bo na oglasni deski v šoli in na spletni strani šole. Domov bo avtobus vozil le enkrat.

S poukom bomo pričeli ob 14.00, ob 17.00 pa bomo imeli v Dvorani OŠ Toneta Pavčka prireditev ob zaključku šolskega projekta Kulturna dediščina v Mirni Peči, na katero ste vabljeni tudi starši.

Če v dopoldanskem času za svojega otroka potrebujete dopoldansko varstvo, to sporočite Simoni Ogulin, na elektronski naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate., do ponedeljka, 20. 5. 2019. Ob tem navedite tudi uro prihoda.

Kosilo bo ta dan na voljo od 11.50 do 13.30, potrebna pa je predhodna prijava. Prosimo, da v tem primeru otroka na kosilo prijavite v tajništvu šole do ponedeljka, 20. 5. 2019.

Ravnatelj

Danijel Brezovar