ANKETNI VPRAŠALNIK O ŠOLSKI PREHRANI

Spoštovani starši!

Zdravje je človekova največja vrednota in zanj je v prvi vrsti odgovoren vsak posameznik. Zaradi skupne želje po čim bolj zdravem prehranjevanju Vaših otrok in naših učencev smo pripravili anketo o šolski prehrani.

Prosimo Vas, da si vzamete čas za pogovor in skupaj z otrokom rešite anketo. Anketa je anonimna, zato Vas prosimo, da odgovarjate čim bolj iskreno.

Prosimo, da anketni vprašalnik, ki je dostopen na spletni strani naše šole, izpolnite do petka, 16. 3. 2018.

Ravnatelj
                                                                                                                   Danijel Brezovar