Vabilo

Vabilo Pavček TM2 page 001

Vabilo Pavček TM2 page 002

Obvestilo za učence

Ta dan bomo imeli na šoli dan dejavnosti – kulturni dan.

• Nastopajoči učenci in člani pevskega zbora naj se ob 7.00 zberejo v avli šole.
  • Vsi učenci bodo z dnevom dejavnosti pričeli ob 8.20 in končali ob 12.40.
  • Ta dan ne bo organiziranega jutranjega varstva in podaljšanega bivanja.
  • Domov bo vozil le en avtobus po prilagojenem voznem redu.
  • Zaradi prireditve ne bo kosila, bo pa za vse učence organizirana topla malica.

.

Spoštovani otroci, spoštovani starši, spoštovane sodelavke in sodelavci!

Pred nami je novo šolsko leto 2018-2019. Prepričan sem, da bomo vsi zaposleni v šoli poskrbeli, da bomo skupaj vsak dan zagotovili varno in spodbudno okolje za vse učenke in učence. Strokovnost, sodelovanje in odgovornost so vrednote, ki nas bodo vodile tudi skozi šolsko leto, ki se začenja. V prihajajočem letu bo veliko novosti, začenjamo z načrtnim uvajanjem formativnega spremljanja za vse strokovne delavce, prvič je šla v prvi razred kot druga strokovna delavka vzgojiteljica iz vrtca, ki je bila skupaj z otroki v preteklem šolskem letu. Prvič nadaljujeta s svojima oddelkoma iz prvega razreda v drugega tudi obe razredničarki, pred nami je nov način evidence delovnega časa, stari in novi projekti. Že v septembru nas čaka pomemben dogodek, ne samo za šolo ampak tudi Občino Mirna Peč, praznovanje 90. obletnice rojstva Toneta Pavčka, ki jo bomo imeli v soboto, 29. 9. 2018.

Vse te novosti in naloge, so za celotno šolo, njen kolektiv, skupnost učencev in njihovih staršev velik izziv in prepričan sem, da ga bomo s skupnimi močmi in sodelovanjem vseh uspešno prestali. Od nas samih, vseh, ki smo del te šole je odvisno, kako se bomo počutili in živeli. Moja želja je, da bi svoje delo vsi opravili dobro, se med sabo podpirali in veselili uspehov, v težavah pa pomagali in spodbujali drug drugega.

Vse dobro vam želim.
Srečno!